Питання-відповіді

Тут ми даємо відповіді на найчастіші питання, які задають нам клієнти

 

Питання: Як замовити потрібні аксесуари у Вашому інтернет-магазині?

Відповідь: Усі замовлення ми приймаємо через наш сайт або viber | telegram | direct (+38 068 732 02 40 ), по телефону замовлення не приймаються (тільки консультації). Після отримання замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами у viber | telegram чи по телефону, щоб обговорити всі нюанси і терміни виготовлення. ВАЖЛИВО При замовленні ВКАЗУВАТИ правильний номер телефону, бажано з підтримкою viber | telegram.

 

Питання: Чи побачу я електронний макет свого запрошення перед друком ?

Відповідь: Так, обов’язково. Перед тим, як відправити на друк ми завжди надсилаємо електронні макети клієнтам на узгодження і перевірку. Також, на даному етапі, є можливість підкоригувати текст та незначні елементи дизайну, якщо виникне така потреба. Тільки після погодження ми відправляємо на друк. (Важливо! Електронний макет запрошення дизайнер малює тільки після підтвердження замовлення оплатою чи передоплатою)

 

Питання: Які терміни виконання замовлення?

Відповідь:  Термін виготовлення замовлення: 5-7 робочих днів, починаючи з наступного робочого дня після підтвердження замовлення оплатою чи передоплатою 40%. Конкретний термін виготовлення саме Вашого замовлення повідомить Вам наш менеджер після оформлення замовлення. Відправлення замовлення може бути, як і в останній день виготовлення, так і на наступний день після закінчення терміну виготовлення, оскільки ЧАС НА ВІДПРАВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКУ НЕ ВХОДИТЬ У ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ .

 

Питання: Як здійснюється оплата?

Відповідь: Оплата чи передоплата здійснюється на банківську карту.  Оскільки усі товари нашого інтернет-магазину виготовляються виключно під замовлення, тому наш принцип роботи такий, що для підтвердження замовлення і для своєрідної страхівки ми беремо передоплату у розмірі 40% від повної суми замовлення. Решту суми Ви зможете оплатити при отриманні товару на Новій Пошті або при отриманні замовлення у нашому офісі (в офісі тільки готівкою).

 

Питання: Які гарантії, що я отримаю саме те, що замовляю ?

Відповідь: Наш інтернет-магазин з офісом у Львові працює з 2016 року. З цього часу ми уже вивчили багато перевізників, багато постачальників матеріалів для виготовлення аксесуарів, створили власне виробництво і маємо власну поліграфію. Ми точно і досконало знаємо, як виготовити те що представлено на нашому сайті, працюємо тільки з перевіреними майстрами та матеріалом.  Тому ми з впевненістю можемо гарантувати якість своєї роботи. Відгуки наших клієнтів, як найкраще це доводять. На відміну від деяких наших колег по цеху, ми представлені офісом у Львові, вул. Зелена 115Б, який Ви можете відвідати, щоб переконатись, що ми справді існуємо. Усі продукція перевіряється та надійно упаковується перед відправленням. Ви маєте змогу оплатити 60% від суми замовлення в нашому офісі при самовивозі чи у відділенні перевізника і лише після огляду замовлення, тобто ви не ризикуєте всією сумою замовлення. 

 

Питання: Що таке “Персоналізація” ?

Відповідь: Персоналізація запрошень це послуга друку імен гостей у кожному запрошенні. Це платна послуга і коштує для паперових запрошень від 2 до 3 грн (в залежності від запрошень) до ціни кожного запрошення та +5 грн для акрилових і деревяних запрошень.

 

Питання: Скажіть, як замовити запрошення зі своїм текстом?

Відповідь: Після оформлення замовлення необхідно нам на пошту або viber|telegram| direct надіслати текст і список гостей для запрошень. Список гостей і текст мають бути у електронному форматі, фотографії та скріни екранів не приймаються. Перед кожним набором гостей у списку, якщо потрібно звісно ж, має бути з приставка Шановні, Дорога, Дорогі і тд.

1. Шановні Богдане та Катерино!
2. Дорогі Олександре, Наталіє та Міша!
3. Шановні Вадиме і Тетяно!
4. Шановний Святославе!
5. Шановна Олесе!
…… і тд

 

Питання: Підкажіть чи можливо у вас оформити термінове замовлення весільних запрошень?

Відповідь: Це залежить від нашої завантаженості та наявності матеріалів. Краще це уточнювати це у наших менеджерів.

 

Питання: Підкажіть, у вас можна замовити тільки те, що на сайті чи я можу відправити вам фотографію того що хочу і ви зможете виготовити по фотографії?

Відповідь: Зазвичай ми виготовляємо тільки те, що представлено на нашому сайті (можна робити практично будь-які зміни у дизайні, легкі правки безкоштовні, кардинальні зміни дизайну будуть платними). Але якщо Ви знайдете в мережі чи придумаєте самі цікаву ідею виготовлення якогось аксесуару, якого немає у нас на сайті, ми можемо розглянути таку пропозицію. Ідеї можете присилати нам на пошту чи у viber|telegram| direct

 

Питання: Чи приносить Ви замовлення “Укрпоштою”?

Відповідь: Ні. Тільки Нова Пошта або Самовивіз у Львові

 

Питання: Чи можлива доставка по Україні?

Відповідь: Так. Поштово-курєрська доставка по Україні здійснюється компанією Нова Пошта.

 

Питання: Чи надаєте Ви знижки при великих, по сумі, замовленнях?

Відповідь: Зазвичай ні. Наші ціни розраховані на оптові придбання, тому при оптових закупівлях ми не можемо надавати знижок. 

 

Питання: Якої щільності і який папір використовується для виготовлення запрошень?

Відповідь: Якщо запрошення на білій основі, то при їх виготовленні використовується крейдований папір щільністю від 300 до 350 г / м2. Якщо це запрошення на основі кольорового картону, то це дизайнерський Італійський (крафтовий картон -Україна) картон різної щільності, в залежності від типу запрошення.

 

Питання: Чи є у Вас готові до продажу аксесуари ?

Відповідь: Ні. Усі товари виготовляються виключно під замовлення з урахуванням побажань і потреб замовника. 

 

Питання: Чи будуть у запрошення надруковані Ваші дні (імена молодят, дата весілля і тд…)?

Відповідь: Так. У тексті запрошення ми надрукуємо все, що Вам потрібно.

 

Питання: Хто оплачує доставку замовлення?

Відповідь: Доставку у повному обсязі оплачує замовник.

 

Питання: Чи не трісне/ розіб’ється акрилова листівка?

Відповідь: Товщина акрилу, який ми використовуємо для друку запрошень 2мм, це дуже тверда основа, і щоб її зламати потрібно прикласти значних зусиль. При звичайному використанні і навіть легкому падінні з акрилом нічого не станеться.

 

Питання: Чи зможу я відмовитись від замовлення після оформлення?

Відповідь: Так, але оплачений Вами завдаток не повертається. Завдаток повертається лише, якщо Ви відмовитесь від замовлення у день оформлення і оплати цього ж замовлення.

 

Питання: Чи зможу я при потребі дозамовити ще певну кількість запрошень пізніше?

Відповідь: Так, але не менше ніж 10 шт

 

Питання: Що робити, якщо копія оформленого замовлення не прийшла на мою пошту?

Відповідь: Значить при замовленні було вказано хибний поштову адресу або допущена помилка. В такому випадку необхідно написати лист на пошту id2box@gmail.com із зазначенням імені на кого було оформлене замовлення і найменування товару, щоб ми змогли виправити Ваш e-mail і відправити копію замовлення повторно.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Миттєве замовлення товару
Для того, щоб здійснити замовлення обраного Вами товару, просто вкажіть Ваші контактні дані: ім'я, номер телефону та електронну адресу.
Дякуємо. Вашу заявку прийнято.
Скоро з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення.