Зверніть будь ласка увагу

time

Терміни виконання замовлення:

Терміни виготовлення товарів ручної роботи можуть становити 3-14 днів, в залежності від завантаженості, складності, обсягу роботи, а також від наявності матеріалів. Намагайтеся, будь-ласка, робити замовлення заздалегідь, не відкладаючи до останнього. Точніші терміни виготовлення на даний момент Ви можете дізнатись у наших менеджерів.

З відповіддю на часте запитання “За скільки часу до дати весілля, потрібно робити замовлення?” Можете ознайомитись в даній статті 

handmade

Особливості ручної роботи:

Оскільки усі товари нашого інтернет-магазину виготовляються виключно під замовлення, ми просимо Вас з розумінням ставитися до того, що товари, створені вручну НЕ завжди будуть 100% як на фото, кожна річ унікальна і може незначно відрізнятися від зразка представленого на сайті. Також можливі несуттєві варіації матеріалів обумовлені їх наявністю у постачальників на момент виконання замовлення. Також вказуємо на те, що незначні та дрібні варіації (які не впливають на загальну концепцію та кольористику товару) можуть не погоджуватись з замовником. Якщо ж варіація матеріалу, на погляд майстра справді суттєва, тоді Ваш менеджер узгодить з Вами можливість заміни, якщо ж така заміна не допустима для замовника, у клієнта є можливість скасувати замовлення та повернути передоплату чи оплату за товар ( до початку виготовлення).

color-hamma

Кольорова гама:

Зверніть будь ласка увагу на те, що реальний колір товару може не збігатися з кольором цього товару на сайті (мається на увазі віддінок кольору), це обумовлено спотвореннями перенесення кольорів при фотографуванні, обробці фотографій і відображенні їх монітором, в зв’язку з цим при віддаленому замовленні претензії до кольороу виробу прийматися не будуть. Для кращого розуміння потрібного Вам кольору (тону) нашим майстрам може знадобитись від Вас додаткова інформація, щоб спостити процедуру будь ласка одразу після оформлення замовлення пишліть нам по можливості назву кольору і фотографію зразка кольору для Вашого замовлення.

Здійснивши замовлення у будь-який спосіб Ви підтверджуєте , що ознайомились і погоджуєтесь умовами, які викладені вище.

Також наш інтернет-магазин залишає за собою право робити фотознімки виконаних на замовлення товарів, для подальшого їх використання у рекламних та торгових цілях.

Миттєве замовлення товару
Для того, щоб здійснити замовлення обраного Вами товару, просто вкажіть Ваші контактні дані: ім'я, номер телефону та електронну адресу.
Дякуємо. Вашу заявку прийнято.
Скоро з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення.