Весільний сезон вже розпочато, і зараз частенько Ви запитуєте «за який час до весілля, потрібно робити замовлення ?». Сьогодні даємо Вам свою відповідь на дане питання.

dsc_2739

Розберемо все на прикладі весільних запрошень. Ми зі свого досвіду завжди рекомендуємо замовляти їх НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ 1,5 міс. до дати весілля і одразу пояснюємо чому. Термін виготовлення запрошень складає МІНІМУМ 5 робочих днів (1 тиждень) + час на доставку 1-3 дні + Вам потрібен буде час на сортування чи заповнення запрошень (щоб не наробити помилок, краще на це виділити кілька днів). Далі Вам потрібно буде їх розіслати чи особисто вручити, зазвичай цей процес триває 1-2 тижні. І ще потрібно дати Вашим гостям час на роздуми і прийняття рішення. А тут діє одне правило чим більше часу Ви їм дасте, тим більша ймовірність того, що Вони дадуть позитивну відповідь.

dsc_2845

Тож, якщо Ви вже маєте розклад свого весільного дня, знаєте дату і час проведення усіх заходів, визначились з колористикою оформлення обрали собі зразочки, то не відтягуйте до останнього. Діло в тому, що з приближенням літа термін виготовлення ЗРОСТАТИМЕ НАВІТЬ ДО 3-х ТИЖНІВ (залежатиме від кількості) і тому Ви ризикуєте опинитись в незручній ситуації. Надіємось, що зуміли трошки прояснити ситуацію навколо даного питання. З повагою, команда «Ideas Box Studio»