Весільні бонбоньєрки – символ витонченого смаку!

Бонбоньєрки(або бомбоньєрки) – це маленькі акуратні коробочки, мішечки, сумочки зі жменькою цукерок, марципанів або горіхів. Бонбоньєрки можуть бути виконані з картону високої якості, з особливими тисненням, мати різну форму, починаючі від простої коробочки закінчуючи скриньками або сердечками.

Дарувати бонбоньєрки– нова для України застільна традиція, яка зараз стрімко набирає обертів. Зверніть увагу, що цукерок повинна бути непарна кількість, а ще краще п’ять штук, як символів щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, успіху и родючості.

Вважається, що це нове віяння прийшло до нас із Франції (bonbon французькою мовою означає цукерка). Ця думка вірна лише частково. В Україні традиція дарувати гостям на весіллі невеликий гостинець існувала ще з часів Стародавньої Русі. Правда, тоді його загортали в хустинку. Французи ж надали цьому милому презенту властиву їм елегантність. Це дуже ефектній спосіб подякувати кожному з гостей за надану увагу.

Бонбоньєрки на весілля можна зробити самим при наявності часу, фантазії и досвіду, а можна просто купити їх в нашому інтернет-магазині, як і інші якісні весільні аксесуари оптом. Ми професійно займаємося виготовленням весільних запрошень, листівок та іншої аналогічної продукції.

Бонбоньєрки – елегантний сувенір на пам’ять.

Зазвичай прийнято дарувати гостям бонбоньєрки на завершення свята, але можна вручати їх і на початку, розклавши поруч з тарілками гостей. Найбільш придатними моментами для вручення елегантних презентів в кінці весільного торжества є закінчення вальсу нареченого и нареченої, а також закінчення феєрверку. Як правило, на одну пару дарується один сувенір, а юним гостям обов’язково потрібно вручати індивідуальні подаруночки. Для них це стане особливим нагадуванням про весело проведений час. Жорстких церемоніальних рамок на рахунок того, коли дарувати бонбоньєрки не існує. Все визначають головні герої свята – молодята.

Весільні бонбоньєрки, виконані в єдиному стилі и колірній гамі із запрошеннями, іменними (гостьовий) картками, планом розсадки гостей додадуть святу не тільки душевну теплоту, а і особливо елегантність. А іменні бонбоньєрки стануть свідченням особливої уваги і турботи про кожного з запрошених. Особливим шиком також  стануть невеликі картки з теплими словами на адресу кожного гостя и вдячністю за надану увагу.

У нашому магазині бонбоньєрки купити можна и до будь-якого іншого свята, наприклад до дня народження дитини, до ювілею разом із запрошеннями, випускного балу и т.п.