Як купити весільні запрошення?

Запрошення стануть першим поглядом ваших гостей у стиль вашого весілля. Переконайтеся, що ваші весільні запрошення відображають саме ваше бачення цього урочистого дня. Можна придбати традиційні запрошення, або ви можете використовувати чиюсь ідею для створення або розробити свою власну концепцію запрошень. Якщо у вас немає ступеня в галузі мистецтва, літератури та етикету, тоді не намагайтеся створити запрошення на весілля своїми руками, гості скоріш за все помітять, і це задасть поганий тон для вашого весілля, і Вам буде важко реабілітуватися. Який варіант Ви б не обрали, пам’ятайте, що весільні запрошення відображають вашу радість і показує наскільки бажано Ви хочете поділиться цією радістю зі своїми гостями.

Пропонуємо Вашій увазі кілька кроків – порад для того, щоб купити весільні запрошення наприклад у Львові, Києві чи Харкові.

dsc_2517

1

Почніть обирати. Заходьте в різні інтернет-магазини і дивіться на запрошення. Фотографії в мережі хоч і не передають всього ефекту, але в цілому допоможуть вам зрозуміти який стиль оформлення і колір Вам подобається і що саме Вам потрібно, щоб замовити запрошення на весілля. Більшість інтернет магазинів мають великі каталоги з запрошеннями, тому навряд Ви відчуєте недостатність зразків при виборі.

dsc_2498

2

Зробіть список друзів та родичів, яким плануєте вручати весільні запрошення. Рахуйте кожну пару або родину орієнтовно як одне запрошення, щоб не набрати багато лишніх запрошень.

dsc_2428

3

Пам’ятайте, щоб оформити та надрукувати запрошення на весілля потрібен певний час (іноді цей процес може тривати від двох до трьох тижнів, хоча іноді це займає всіх шість), і також додатковий тиждень або два займає, щоб підписати запрошення і роздати їх гостям. Ви можете зекономити час замовивши послугу друку гостей у запрошення, коштує вона зазвичай не дорого але економить багатенько часу та і запрошення виглядатимуть значно гарніше.

dsc_2413

4

Запам’ятайте, як звати вашого нареченого та його батьків. Це може здатися смішним, але багато наречених мусять робити багато поїздок, щоб особисто вручити весільні запрошення особливим гостям, тому важливо, щоб наречена і наречений знали якомога більше інформації такої, як повні імена і по-батькові батьків своїх половинок, назва церкви де проходитиме вінчання чи адресу РАЦСу, щоб не виникало конфузних ситуацій при розмові з цими гостями.

dsc_2443

5

Редагування макету! Майте напоготові принаймні двох людей, які зможуть об’єктивно оцінити дизайн та текст Ваших запрошень. Не варто самому займатись вибором запрошень, оскільки ви, могли, запам’ятати якусь інформацію яка можливо і не зовсім підходить Вашому стилю і можете припуститись помилки.

dsc_2334

6

Дізнайтесь ось ці речі заздалегідь: дата і час проведення весілля; місце проведення церемонії (адреса, назва будівлі); час (-и) прийому, місце (-и) та дата (-и).

dsc_2482

7

Виберіть стиль шрифту, колір та розмір. Пам’ятайте, що простий шрифт дозволяє додавати більше формулювання до вашого запрошення. Каліграфічні-писані шрифти виглядають добре лише у великих розмірах. Якщо Ваше серце лежить до такого шрифта, подумайте про використання комбінації шрифтів, наприклад  ваші імена та іменами гостей зробити в більшому писаному, а детальну інформацію про весілля  та інший текст зробити простішим меншим шрифтом. Вибираючи шрифт, обов’язково подивіться на перші ініціали ваших імен у шрифті, який ви розглядаєте. Якщо вам сподобались Ваші ініціали у шрифті тоді вам, імовірно, сподобається усе запрошення після його закінчення. Якщо у вас немає почуття прекрасного, не намагайтеся самостійно вибирати шрифт або редагувати макет оголошення, краще довіритись професіоналам у даному випадку.

dsc_2496

8

Купити картки для розсадки гостей, бонбоньєрки і пакети для короваю потрібно там де і весільні запрошення. Причини для цього дуже прості – все буде гармонійно поєднане та красиве. По-друге, це у більшості випадків буде значно дешевше аніж замовляти все порізно.

_dsc2102

9

Постарайтесь заздалегідь вручити запрошення на весілля, виходячи з того, де Ви перебуваєте та де живуть ваші гості. Надсилайте весільні запрошення не пізніше ніж за 2 тижні до весілля. Чим швидше Ви вручите запрошення на весілля своїм гостям ти більша ймовірність що гості встигнуть підготуватись і прийдуть на ваше свято. Після відправки усіх запрошень складіть список з відповідями гостей. Вам потрібно буде точно підрахувати гостей як для церемонії, так і для бенкету.