«Навіщо потрібен план розсадки (план рассадки)? У нас і так всі розсядуться »- іноді чуємо ми. У зв’язку з цим вирішили написати наступну статтю.

_dsc2176

Якщо ви вже точно вирішили, що на ваше весілля буде розсадження, то здорово, прочитайте цю статтю і переконайтеся, що ви зробили правильний вибір. Якщо ж ви все ще сумніваєтеся і вважаєте, що на цьому пункті можна заощадити, то швидше за читайте цю статтю і покажіть її всім тим, хто говорить вам, що можна обійтися без плану розсадки !

Отже, чому не можна обійтися без плану розсадки на весіллі?

6-1-2

Розсадка на весілля – це не просто стильно і красиво!

І робити її потрібно не тому, що це стало модним! А для того, щоб вам і вашим гостям було зручно, якщо звичайно, ви хочете дійсно гідне свято.
Для початку ми розповімо, з чого складається план розсадки, щоб ви розуміли, як працює дана послуга.
У розсадку входить розсадкові картки або банкетні карточки, бекетки (рассадочные карточки), номерки для столів і сам план розсадки.
Все це розробляється одним дизайнером, як правило, тим же, який робить ваші весільні запрошення, книгу чи альбом для побажань, щоб все було витримано в єдиному стилі.

Часто план для розсадки гостей вставляється в красивий дорогий багет (раму), і ставиться на мольберт.

Гості під час фуршету підходять до мольберта, на якому стоїть план розсадки (план рассадки на свадьбу), і дивляться, за яким столом вони сидять. Коли гості увійдуть в зал, то побачать номер свого столу і швидко знайдуть своє місце. Ще зручніше, якщо у кожного буде своя іменна картка.

Так навіщо ж все це потрібно? Навіщо заздалегідь продумувати, як розсадити всіх ваших запрошених гостей?

_dsc2080

1) Щоб не було панки, натовпів і конфліктів. Неодноразово, коли немає плану розсадки, можна помітити, як гості ділять стільці. Або просто стоять пів години в розгубленості, не розуміючи, куди їм сісти. Або виявляються поряд з тими, кого взагалі бачать вперше. І не треба говорити, що ваші гості не такі =)

2) Щоб не було незручних моментів. Наприклад, випадок з досвіду. Молодята відмовилися від розсадки і ось, що вийшло.
Коли майже всі гості розсілися, то виявилося, що за кожним столом залишилося лише по одному вільному стільцю, а в зал останніми увійшла пара. Потім хвилин 20 всі гості чекали, поки це питання буде вирішене, і хлопці зможуть сісти удвох.

3) Щоб гості сіли грамотно. Наприклад, ваша бабуся сама не здогадається, що їй потрібно сісти подалі від колонок. Тому весь вечір буде погано себе почувати і, природно, скаржитися на те, що музика дуже гучна. Молодь садять ближче до колонок, а старше покоління далі від них.

4) Щоб гості не відчували себе обділеними. Може вийти так, що ваші друзі, які сказали, що прийдуть на весілля удвох, приведуть своїх дітей, у зв’язку з тим, що їх в останній момент виявилося не з ким залишити. Уявіть, що чиєсь місце, якщо воно заздалегідь не підписано, виявиться зайнятим цими самими дітьми. Гості та з тієї, і з іншого боку будуть відчувати себе ніяково. А ось якщо буде план розсадки (план рассадки на свадьбу), то пара, яка прийшла з дітьми, сто разів подумає, перш ніж посадити своїх малюків на чуже місце, адже воно ж виявиться підписаним. Тобто заброньованим.

5) Щоб можна було швидше вирішити поява «нежданих» гостей. Уявіть, ваш друг сказав вам про те, що його дружина не прийде з ним на ваше весілля. Але в останній момент (а він, чомусь, завжди з’ясовується в день самого свята) у дружини вашого друга помінялися плани і вона вирішила приїхати разом з чоловіком. Уявіть собі, скільки часу буде потрібно, щоб знайти додаткове місце, та ще й поруч з конкретною людиною. А якщо за тим столом вже і так максимальна кількість гостей? У цьому випадку вас, знову ж таки, врятує план розсадки (план рассадки на свадьбу). Організатор або координатор, а якщо ви самі організовуєте своє весілля, то менеджер ресторану зможуть швидко зорієнтуватися, зазирнувши в план розсадки (план рассадки на свадьбу). І владнають проблему швидко і непомітно.

_dsc2158

Дорогі молодята, і звичайно, пам’ятаєте про те, що ваш план розсадки (план рассадки на свадьбу) повинен гідно виглядати. Нікому не захочеться дивитися на той план розсадки (план рассадки на свадьбу), який надрукована на пом’ятих аркушах А4 і приклеєна скотчем до стіни. По-перше, це некрасиво! А по-друге, незручно! Якщо людина маленького росту, то йому важкувато буде читати.
Рішенням подібної проблеми стає мольберт! Адже він легко пересувається і регулюється. І якщо ви запланували свій фуршет на вулиці або в холі, то план розсадки (план рассадки на свадьбу) може спочатку стояти там, а потім біля входу в зал. Це дуже зручно, тому що гості заздалегідь знатимуть, за яким столом і з ким ви вирішили їх посадити.
Також розсадкова карта на мольберті розташовується завжди таким чином, що це зручно для перегляду.
І, звичайно, це виглядає гарно, прикрашає ваше торжество і застерігає від багатьох неприємних моментів, описаних вище.

Так що вирішувати вам, чи буде ваш весільний день схожий на Казку!