Хто на весіллі буде веселитися з молодятами, захоплюватися ними, дарувати подарунки? Хто розділить з нареченим і нареченою радість грандіозного торжества? Звичайно, гості. Але, щоб вони прийшли на ваше весілля, їх потрібно запросити. Усні та телефонні запрошення в даному випадку не підійдуть. Одне з важливих передвесільних справ – оформити і вручити запрошення на весілля, обов’язково в письмовому вигляді.

Навіщо потрібні весільні запрошення? За який час до дня весілля потрібно запросити гостей? Яким повинен бути текст запрошень, і які існують варіанти їх оформлення? Розберемося по порядку.

Запрошення на весілля – навіщо вони потрібні

_dsc0747

  • Кожному гостю буде приємний індивідуальний знак уваги з боку майбутніх молодят.
  • Для гостей весільні запрошення стануть своєрідними нагадуваннями дати торжества, часу і місця його проведення.
  • Весілля – особливе свято, значиме і масштабне, організація якого вимагає дотримання певних правил етикету. Розсилати гостям запрошення – красива і давня традиція.

Розіслати запрошення на весілля вчасно – важливо і обов’язково. У гостей повинно бути достатньо часу, щоб ґрунтовно підготуватися до свята. Вибрати й купити вбрання, подарунки, спланувати робочий графік з урахуванням весільної дати, дістатися до місця проведення торжества з іншого міста. Пам’ятайте, весілля вимагає ретельної організації і чималих витрат не тільки від нареченого і нареченої, а й від гостей. Чим раніше – тим краще – ось основне правило розсилки запрошень. Оптимально зробити це за 1-1,5 місяці до дати передбачуваного торжества, і вже, в усякому разі, не пізніше, ніж за 2 тижні до весілля. Запрошення розсилаються поштою або електронною поштою (якщо є повна впевненість, що такий лист буде прочитано), або вручаються особисто.

Яку інформацію повинні містити весільні запрошення?

Нерідко в куплених запрошень листівках вже є текст, тоді залишається лише вписати в них імена гостей, дату і місце проведення весілля. Якщо готового тексту немає, його нескладно придумати самостійно, обов’язково вказавши імена гостей (без помилок!), Дату і місце торжества, не забути поставити свої підписи. Чи буде текст витриманим, офіційним – це питання залишається на розсуд нареченого і нареченої. Гарна ідея – скласти офіційний текст для гостей старшого покоління, і більш вільний, можливо, навіть жартівливий – для друзів.

_dsc1960

важливо:

  • Цілком доречно забезпечити запрошення на весілля проханням сповістити нареченого і наречену про можливість або неможливість бути присутнім на весіллі. Це потрібно для того, щоб точно визначити кількість гостей на весільному банкеті і не витрачати зайвих коштів.
  • Для однієї сімейної пари досить одного запрошення. Якщо сім’я запрошується з дітьми – варто окремо згадати про це.
  • Якщо у вас тематичне весілля, обов’язково вказуйте дрес-код.

Варіанти весільних запрошень

_dsc0279

  • Готові весільні запрошення в листівках, які продаються в магазинах чи . Красиво і просто – бюджетний варіант для тих, у кого немає часу і бажання замовляти листівки з індивідуальним дизайном.
  • Ексклюзивні запрошення, зроблені своїми руками. Можливість проявити фантазію, створити абсолютно будь-який дизайн. Для творчих натур, які люблять і вміють вишивати. Бюджет може бути будь-яким.
  • Замовлення весільних запрошень виготовлених вручну – це найкращий варіант. Але і найкрасивіший і той, який запам’ятовується. Ideas Box Studio, допоможуть створити запрошення вашої мрії, які зможуть здивувати Ваших гостей.

Запросіть гостей на ваше чудове свято красиво і вчасно. Душевного вам весілля!