Безумовно, роль весільних запрошень криється не тільки в повідомленні гостям новини про майбутню подію, а й у створенні особливого святкового настрою. Вони зачаровують, захоплюють, інтригують, і найголовніше – створюють про весілля перше враження. І кожні молодята мріють, щоб це враження було незабутнім. Але як цього домогтися?

_dsc8380

З чистого аркуша

Коли дебати за списком запрошених гостей закінчені, настає час вибору дизайну запрошень листівок. Зрозуміло, їхній зовнішній вигляд повинен бути саме таким, яким його бачать молодята. Тільки ось їм самим не завжди легко зорієнтуватися в своїх бажаннях і відчуттях.

Рекомендуємо для початку визначитися з тематикою майбутнього торжества, переважаючою кольоровою гамою і відштовхуватися від цього при виборі дизайну. Адже запрошення повинні задавати тон всьому майбутнього заходу.


«Часом ідея для запрошень народжується з бесіди з молодою парою. Ми чуємо їх побажання і починаємо пропонувати різні варіанти. Головний принцип, яким не можна нехтувати – гармонійність в підборі паперу, елементів прикрас, шрифту тексту і його змісту.

Бувають випадки, коли молодята хочуть вмістити в свої запрошення максимальну кількість елементів і технік виконання. Намагаємося знаходити гармонійні компроміси ».

Олег - дизайнер "Ideas Box Studio"

 

Варіантів форм виконання запрошень – безліч. Але головне, що пред’являється до них – оригінальність. До цього дня в тренді залишаються весільні запрошення незвичайної форми: всілякі сувої, метелики, серця. Окремим рядком можна виділити тематичні запрошення. Наприклад, телеграми, гангстерські запрошення у вигляді газетного згортка, квитки на літак та ін.

Львівські молодята дуже люблять запрошення з вирізаним малюнком або контуром. Така технологія дозволяє зробити з листівок справжні витвори мистецтва з мереживами, силуетами і квітами. Будьте впевнені, такі запрошення точно не будуть припадати пилом у шафі.


 «Сьогодні молодята дуже креативні, вони намагаються виділятися і дивувати своїх гостей. Наприклад, одного разу ми виготовляли запрошення з паперу з полімерним покриттям. На вигляд вони могли здатися простими і непримітними, але всередині ховалася повітряна кулька з текстом. Щоб дізнатися всю інформацію про весілля, необхідно було її надути ».

Оксана - майстер з виготовлення продукції "Ideas Box Studio"

 

Останнім часом стало модним вручати гостям запрошення-набір. Зазвичай він включає в себе запрошення і у відповідь листівку для гостя, в якій прийнято висловлювати подяку за увагу і підтвердження або вибачення за неможливість відвідати весілля.

Тонкощі етикету

Перш ніж замовляти запрошення, слід визначитися з точною кількістю гостей. Причому не для кожного з них буде потрібна окрема листівка. Сімейні пари і дітей прийнято кликати всіх разом, проте обов’язково вказавши ім’я кожного. Саме тому зазвичай запрошень потрібно приблизно в два рази менше, ніж заявлених гостей.

А ось гостям без супутників і супутниць потрібно приділити окрему увагу у запрошенні. За бажанням молодят, в ньому можна вказати, що даний гість може привести з собою пару.

Традиційно текст запрошення починається зі звернення. До далеких родичів, колег і людей, з ким ви не перебуваєте в тісних відносинах, прийнято звертатися «Шановний (а)». До друзів і рідних: «Дорогий (а)». Бабусям і дідусям цілком допустимо написати «Улюблені».

Потім розміщується основний текст запрошень в формі віршів або прози. Зазвичай в ньому йдеться про те, як молодята будуть раді побачити гостя на своєму весіллі, а також вказується інформація про час і місце реєстрації і банкету. Якщо на весіллі передбачений певний дрес-код, має сенс це позначити.
Кожне запрошення підписується нареченим і нареченою.

_dsc7977

«Ми завжди готові запропонувати нашим молодятам готові зразки тексту, щоб полегшити їх вибір. Не менш важливо не тільки те, що ви напишете в запрошеннях, а й як ви це зробите. Ми рекомендуємо уникати занадто простих і надто завитуватих шрифтів.

Попереджаємо, що набір шрифтів різної величини, виділення жирним і курсивом часто виглядають дешево. Найголовніша вимога до тексту: читабельність і дозування інформації ».

Настя - менеджер "Ideas Box Studio"

 

Святкові нюанси

Не секрет, що стиль і чарівність криється в дрібницях. І це стосується не тільки запрошень, але і інших весільних аксесуарів: розсадкових карток, плану розсадки гостей, номерків столів, книг побажань, бутонбєрок, бонбоньєрок та ін. Важливо, щоб все це не просто було присутнє на весіллі, але і стало грамотним доповнення до торжества.

_dsc8361

«Ми завжди рекомендуємо розробляти всю поліграфію в єдиному стилі, тематиці і колірній гамі.

Загальний стиль весілля повинен відповідати обраній темі, а всі елементи, починаючи від запрошень на весілля і закінчуючи одягом обслуговуючого персоналу, виконані в одному стилі. У цьому випадку створюється відчуття єдиної події, органічної події, яка надовго запам’ятається і молодятам, і гостям ».

Олег - дизайнер "Ideas Box Studio"

Не забувайте, що ніякий електронний лист не зрівняється із задоволенням вибору і вручення запрошення. Побачити захват, радість і захоплення гостей – відмінний початок для створення весільного настрою, правда?