Восени відбувається не так багато весіль, як влітку, але це зовсім не означає, що весільний світ затихає. Навпаки, починається підготовка до нового сезону, починають розроблятися концепції нових весіль. Саме тому настає час дізнатися, що ж буде актуальним і модним у наступному році, які тенденції будуть формувати ландшафт весільного світу і які тренди будуть яскраво виділятися. Наші професіонали розповідають про свої спостереження і відкривають всі карти – дізнайтеся, що буде на піку популярності в 2018 році!

Peony Studio

Оригінальний декор

Приємно помічати зміни, які відбуваються у весільній сфері в нашій країні. Сьогодні пари стали більш сміливими, ніж це було всього кілька років тому, що в свою чергу дає свободу і відкриває нові горизонти для весільних професіоналів, які завжди готові запропонувати нетривіальні рішення.

Команда Ideas Box Studio відзначає все більше наростаючу популярність масштабних конструкцій, цікавих за своїми геометрією і формою, які  анітрохи не поступаються за складністю об’єктів малого будівництва. Свого роду нестандартні арт об’єкти, які додадуть кожному торжеству індивідуальність.

Прагнення до нестандартності накладає відбиток і на виїзні церемонії, які стають все більш популярними, але відходять від класики і перетворюються на щось більш цікаве і індивідуальне.

Те ж можна спостерігати, наприклад, у флористиці, про що розповідають наші колеги, чиєю фірмовою рисою якраз є використання нестандартних рослин і квітів. «… вже протягом кількох років ми практикуємо використання сезонних матеріалів в якості компонентів букета, це задає настрій і додає жвавості будь-якому «квітковому красеню». Наприклад, для осіннього весілля буде актуально використання таких «природних багатств», як ягоди горобини, шипшина, глід. Для зовсім сміливих – додатково в хід йдуть сезонні фрукти, яскраві осінні листя і трави. Взимку можна вдатися до сухоцвіту, шишок, хвої. Стовідсотковий тренд серед літніх букетів – польові квіти ». При цьому варто відзначити, що «нестандартними» рослинами, які використовуються в весільній флористиці, можна вважати траву, гілки, і навіть бур’яни!

Жіночний образ нареченої

Але не тільки флористика та декор стають все більш оригінальними і нестандартними, адже вони скоріше наслідок, ніж причина, вони лише відображають загальну тенденцію. А тенденція така, що саме пари стають все більш сміливими, а найголовніше – наречена. Наречена 2018 – набагато більш зухвала, ніж раніше, готова до експериментів, яскравості, уваги. Так, наприклад, відзначимо головні тренди з «Bridal Fashion Week», що пройшла ще навесні – це не тільки об’ємні декоративні елементи або брючні костюми, але і чорні вставки, відверті корсети на межі, просторі рукави і акценти на шиї в вигляді накидок або навіть чокерів. Але при всій удаваній провокативності наречена 2018 прагне підкреслити свою жіночність, звідси «повернення» рукавичок, використання перлів і ніжно-блакитного кольору. Саме жіночність образу, природність і природна краса, за словами стилістів, стане головним трендом 2018.

Індивідуальна концепція весілля

У весільних агентствах відзначають, що цей рік став початком для одного тренду, який нам здається дуже важливим. Топові організатори все більше звертають увагу на те, для кого вони створюють весілля, на характери, історію і внутрішню філософію пари, придумуючи більш персоніфіковані концепції. Нам це здається дійсно важливим, тому що весілля, нарешті, перестає бути чимось «для інших» і стає святом «для нас», тобто для самих себе. Пари почали розуміти, що весільне торжество створюється в першу чергу для них самих, а значить і історія повинна втілюватися саме їх власна, а не чиясь чужа.

Індивідуальність виражається знову ж таки і в букеті нареченої, тому що сьогодні це не просто аксесуар, але повноцінний елемент весільного образу, який повинен передавати характер нареченої. Також індивідуальність виражається і в продуманості ранку нареченої – відсутність недоречних деталей, неприродного оформлення, все максимально стильно і витримано.

Мінімалізм

Дещо ніколи не вихдить з моди, а саме класика, у якої завжди були і будуть шанувальники. Але тим не менше і тут є деякі тенденції і зміни, які в першу чергу стосуються, знову ж таки, флористики. Напрямок, який стане безумовною знахідкою для класичної весілля і пар, які віддають данину традиціям, – монохромні поєднання.

У той же час мінімалізм на весіллі стає новим трендом, хоча стиль сам по собі вже є присутнім в нашому весільному світі.  Мінімалізм в даному випадку не означає, що квітів на весіллі стане менше. Просто присутність кожної квітки матиме певний сенс, нічого зайвого, тільки найголовніше. Квіти будуть підкреслювати тільки ті елементи інтер’єру та декору, які потребують додаткової флористичної прикраси.

Природність і почуття

Як уже було відзначено вище, весілля, як свято, перестає бути чимось «для інших». Це виражається як у концепції весілля, так і в концепції самого дня – це в першу чергу можливість для пари випробувати непідробні унікальні почуття. Ми розповімо про тренд, який, здавалося б, не приносить нічого нового, будучи чимось природним і звичним – влаштовувати реальну першу зустріч нареченого і нареченої. Стара традиція, яка в якийсь момент відійшла в минуле, але тепер повертається знову. Адже це – дійсно один з найбільш зворушливих моментів дня, можливість випробувати незрівнянні ні з чим почуття. Саме прагнення до унікальних почуттів характеризує весілля 2018 року. Таким чином можна сказати, що природність, яка була в тренді в цьому році, поширюється ще далі і проникає вглиб, на рівень ідеї самого свята.

Почуття стають провідною темою і фотопрогулянки нареченого і нареченої. Тепер пари вважають за краще не витрачати на це багато часу, роблячи однакові фотографії в різних локаціях. Замість цього прогулянка стає історією дня і почуттів, тому вона істотно скорочується за тривалістю.


Це лише деякі з трендів, які ми побачимо в наступному році. Слідкуйте за нашими новинами і зовсім скоро ви дізнаєтеся про тренди весільного макіяжу, а також весільних аксесуарів нареченої і весільного торта.