Все, що буде написано нижче, стосується тільки якісних виробів.


1. Часу на виготовлення одного примірника, завжди йде більше, ніж коли ці ж речі робляться на потоці.

hourglass


2. Виріб робиться з урахуванням Ваших побажань, Ви можете в процесі змінювати, доповнювати, зменшувати, у міру можливості, деталі за для досягнення оптимального результату.

idea


3. Виріб ексклюзивний. Точної копії немає ні у кого. Найчастіше, навіть якщо майстер робить повтор, то два вироби все одно не виходять абсолютно ідентичними. Напевно кожному приємно усвідомлювати, що деякі речі є тільки у нього.

one


4. Майстер дуже ретельно контролює весь процес виготовлення, кожен стібок, кожну петельку. Його виріб – це його репутація і його ім’я. Він не може собі дозволити зробити неякісну річ.

magnifying-glass


5. Багато часу йде на підбір матеріалів. Мало знайти потрібний матеріал або потрібну основну для матеріалу, потрібно до нього підібрати купу фурнітури і деталей, причому так, щоб все це ідеально поєднувалося.

school-material


6. На потоці практично немає ручної роботи. А адже ручна робота дає зовсім інший результат, на машинці неможливо домогтися такого ретельного опрацювання деталей. Не дарма ж Коко Шанель завжди віддавала перевагу ручній праці.

puzzle


7. Щоб добитися хорошого результату, потрібно знати весь процес виготовлення, знати склад матеріалів, їх властивості. Хіба на фабриках кожен працівник вдається в такі деталі? А майстер обов’язково.

process


8. Майстер не економить на якості. На фабриках економія стоїть на одному з перших місць, а при індивідуальних проектах це недоцільно, тому що для майстра головне не зробити акт купівлі-продажу, а знайти господаря для його дітища.

money-bag


9. При замовленні оригінального виробу Вам ніхто не буде впарювати непотрібне, до Вас і Ваших побажань прислухатимуться і намагатимуться разом з Вами створити неповторну річ.

deal


10. У handmade речей є душа, характер, темперамент, історія.

order